Pracownia złotnicza
Marcin Jarocki

Promocje

Jakub Kaja - "Ecce Homo"

Przy zamówieniu związanym z ofertą pracowni złotniczej Aurifex, wartą powyżej 3200 PLN, otrzymujecie Państwo gratis grafikę artystyczną z cyklu "Ecce Homo" Jakuba Kaji.

Zniżka 20% na zakupy online

Zamów i potwierdź online i wyślij w wiadomości hasło promocyjne.

Promocje

Jakub Kaja - "Ecce Homo"

Przy zamówieniu związanym z ofertą pracowni złotniczej Aurifex, wartą powyżej 3200 PLN, oferuję gratis grafikę artystyczną z cyklu "Ecce Homo" Jakuba Kaji. Wykaz grafik znajdujących się w tym cyklu, jest dostępny bezpośrednio w pracowni. Szczegółów promocji udzielam pod podanymi w zakładce Kontakt numerami telefonów, mailowo, lub osobiście w pracowni. Przykłady grafik znajdziecie Państwo pod zakładką Wystawa dzieł sztuki.

Zniżka 20% na zakupy online

Warunkiem skorzystania z promocji jest wysłanie do pracowni wiadomości email z potwierdzeniem zamówienia i podanie hasła w tytule "Nowy Aurifex". Po wpłacie zaliczki zleceniowej na konto fimowe pracowni, naliczony zostaje rabat w wysokości 20%. Promocja obowiązuje do odwołania.

info@aurifex.pl
Wszelkie materiały umieszczone na stronie są własnością Pracowni Aurifex. Jakiekolwiek powielanie i wykorzystanie dowolnej części bądź zawartości strony jest niedozwolone.